+48 600 600 453
TELEFON: 85 652-21-12

Gdzie naprawiać samochód, aby tego nie żałować?

Mechanik mechanikowi nierówny. Choć na pierwszy rzut oka warsztaty samochodowe prezentują się podobnie, poziom świadczonych usług zależy przede wszystkim od wiedzy, doświadczenia i fachowości zatrudnionych tam specjalistów. Gdzie naprawić samochód, aby tego nie żałować? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze warsztatu mechanicznego?

Zwróć uwagę na opinie i rekomendacje znajomych

Najpierw zapoznaj się z opiniami dostępnymi w internecie – ze szczególnym uwzględnieniem przypadków tożsamych z Twoimi. Poszukując sprawdzonego miejsca napraw warto zwrócić uwagę na warsztat samochodowy Białystok. Możesz też skorzystać z rekomendacji znajomych. Na pewno podpowiedzą ci, których mechaników w Waszym miejscu zamieszkania unikać, a do których można śmiało udać się z problemem.

Sprawna diagnoza i wycena

Choć wszyscy funkcjonujemy w warunkach wolnorynkowych, chyba żaden z klientów nie lubi przepłacać. Dlatego ważne jest, żeby mechanik jak najszybciej (najlepiej jeszcze przed pozostawieniem auta) potrafił choćby wstępnie zdiagnozować problem, a następnie był w stanie zamknąć koszty w określonym przedziale cenowym. Pozwoli Ci to uniknąć niespodzianek, które występują w sytuacjach, gdy pozostawiasz samochód i o wycenie dowiadujesz się dopiero po odbytych pracach. Dobrze, jeśli Twój mechanik – w razie wykrycia dodatkowych nieprawidłowości w pojeździe – zadzwoni, aby poinformować o pojawieniu się innych problemów. Wtedy będziesz mógł świadomie wyrazić zgodę na wykonanie innych prac oraz poniesienia większych kosztów.

Terminowość i krótki czas realizacji

Choć to, że dany warsztat jest obłożony pracą na wiele dni i trzeba czekać w kolejce, jest oznaką fachowości, to zazwyczaj klient nie może pozwolić sobie na długi czas oczekiwania. Mechanik musi przewidzieć zarówno moment, w którym zacznie zajmować się Twoim autem, jak również moment, w którym powinien go zdać po naprawie. Od terminu realizacji zależy wiele spraw życia codziennego właściciela pojazdu – choćby elementy takie jak wcześniejsze wyjście z domu, planowane wakacje czy możliwość odbioru dziecka z przedszkola.

Kontakt
Auto Polzbyt O.K. Serwis

Dane kontaktowe:

ul. Zwycięstwa 23, 15-703 Białystok


+48 600 600 453


autopolzbyt@gmail.com

Stacja kontroli pojazdów:

+85 65 20 450


+85 87 43 466


+85 65 27 227

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018. | by interatywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM