+48 600 600 453
TELEFON: 85 652-21-12

Leasing, kredyt gotówkowy czy wynajem długoterminowy? Jaka forma finansowania nowego samochodu będzie najlepsza?

Zakup nowego auta z salonu jest przez wielu kierowców uważane za brak rozsądku. W końcu wraz z chwilą wyjazdu z autoryzowanego punktu sprzedaży samochód zaczyna tracić na wartości. Zakup benzyny, warsztat samochodowy, ubezpieczenie OC - kosztów związanych z eksploatacją auta będzie tylko przybywać. Czy zatem zawsze opłaca się kupić pojazd? A może lepiej skorzystać z innych rozwiązań? Poniżej krótkie omówienie dostępnych opcji.

Korzyści płynące z wzięcia samochodu w leasing

Ta forma finansowania nowego auta ma tę zaletę, że nie wymaga zaciągania pożyczki na samochód, aby go nabyć. Przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów należy dokładnie zapoznać się z warunkami leasingu po to, aby ustalić dokładnie koszty z tym związane. Ci, którzy nie chcą zapożyczać się na wiele lat tylko po to, aby móc użytkować auto, leasing będzie dobrym rozwiązaniem. Tego typu rozwiązanie nie będzie również wiązać się z koniecznością użytkowania wciąż tego samego modelu przez wiele lat, z czym wiąże się zakup auta na kredyt.

Dlaczego warto zaciągnąć kredyt gotówkowy na samochód?

Zdaniem tradycjonalistów, zupełnie inaczej jest użytkować, remontować, dofinansowywać i dbać o własne auto niż o samochód wzięty w leasing, który nie jest naszą własnością. Ci kupujący, którzy poszukają najlepszej oferty, będą mieli okazję skorzystania z serwisu i wsparcia fachowców, takich jak mechanik czy auto elektryk po preferencyjnej cenie.

Kiedy opłaca się wybrać wynajem długoterminowy?

Pewnym kompromisem pomiędzy wzięciem auta w leasing a zakupem samochodu na kredyt jest wynajem długoterminowy, wynoszący od dwóch do pięciu lat. Tego typu opcja może sprawdzić się w przypadku, gdy musimy zapewnić flotę samochodów do swojej firmy, na przykład busów do firmy transportowej lub samochodów do rozwożenia pizzy. Kwota czynszu inicjalnego jest zależna między innymi od modelu, który mamy zamiar wypożyczyć, a także od liczby przejechanych kilometrów. Auto można wynająć od około 600 zł netto miesięcznie.

Kontakt
Auto Polzbyt O.K. Serwis

Dane kontaktowe:

ul. Zwycięstwa 23, 15-703 Białystok


+48 600 600 453


autopolzbyt@gmail.com

Stacja kontroli pojazdów:

+85 65 20 450


+85 87 43 466


+85 65 27 227

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018. | by interatywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM